KURUMSAL
![Bu ramazan ayında gazilerimiz ve şehit ailelerimize korona virüsle mücadelesinde hep birlikte destek olalım](https://www.intisad.org/imgs/950x534x2/ramazanyardim.jpg)
İNTİSAD tarafından her yıl geleneksel olarak Edirne Kapı Şehitliği'nde Gazilerimiz , Şehit yakınlarımız, dul ve yetimlerimiz için düzenlediği iftar programını bu yıl corona virüsü nedeniyle gerçekleştirememektedir. Ancak bu durum Gazilerimiz , Şehit yakınlarımız, dul ve yetimlerimize ulaşmamıza engel olmaması için ve onları unutmadığımızı ve her daim onların yanında olduğumuzu hissetirmek adına İNTİSAD olarak ramazan ayı boyunca Gazilerimiz , Şehit yakınlarımız, dul ve yetimlerimiz için gıda yardımı kampanyası başlatmış bulunmaktayız.