KURUMSAL
![İNTİSAD Genel Kurul sonrası ilk yönetim kurulu toplantısını 28 Şubat Çarşamba günü Emirgan'da yemekli bir organizasyonla gerçekleştirdi.](https://www.intisad.org/imgs/950x534x2/yonetimkuruluyemek-8.png)
İNTİSAD Genel Kurul sonrası ilk yönetim kurulu toplantısını 28 Şubat Çarşamba günü Emirgan'da yemekli bir organizasyonla gerçekleştirdi. Tüm yönetim teşkilatının bir araya geldiği toplantıda 2024-2025 çalışma stratejileri ve proje programları gündeme alındı. Yeni Yönetim Kurulu ve teşkilat yapılanmasıyla dikkatleri üzerine çeken İNTİSAD, yepyeni projelerle isminden en çok söz ettirecek STK olacak.